Professional and reliable web hosting reviews and hosting guide. InMotion Reviews and testimonials customer ratings.

Rákóczi hét verseny eredményei

Nyomtatás
IWIWGoogle bookmarkFacebookTwitter
Közzétéve: 2019. április 09
Írta: rfkv.hu

·         Fenntarthatósági témahét versenyeredmények a vetélkedőn:

-          I. hely 10. I osztály csapata

-          II. hely 11. I osztály csapata

-          III. hely 9. B – 9. J osztály csapata

-          felkészítők: a munkaközösség tagjai, köszönjük a természettudományi munkaközösségnek az egész hét megszervezését és a programokat!

·         2019. április 08. filharmónia előadás 8.00 órától.

·         Rákóczi-napok eredményei:

-          Makay történelem verseny

n  1. Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium

n  Szent László Katolikus Középiskola, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda

n  Várday Kata Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

n  Lónyai Menyhért Szakközép és Szakképző Iskola

n  Kisvárdai SZC Kandó Kálmán Közlekedési Szakközépiskola, Gimnázium és dr. Béres József Kollégium.

n  Iskolánk tanulói: László Dóra 13. K, Sarkadi Gábor 12. J, Sándor Enikő 12. J, Pitlik Enikő 12. J.

n  Felkészítő tanárok: Nagy Tibor.

-          2019. március 28-án a Rákóczi-napok keretében online pénzügyi vetélkedőt szervezetünk iskolánk vendéglátás-szervező tanulóinak. Célunk, hogy már fiatal kortól segítsük a pénzügyek iránt érdeklődő diákokat ismereteik bővítésében és felhívjuk a figyelmüket a mindennapi pénzügyi tudatosságra. Igyekeztünk valamilyen formában minél több diákot bevonni az általunk szervezett pénzügyi programba. A versenyen közel 100 diák vett részt, akik elsősorban nem elméleti, hanem gyakorlati tudásukat kamatoztatták.

n  A legsikeresebben teljesítő tanulók:

Ø  I. helyezett: Técsi Ákos 10. I

Ø  II. helyezett: Csörsz Levente Jutocsa 10. I

Ø  III. helyezett: Baráth Barbara 11. I

Ø  IV. helyezett: Bódi Beatrix 9. I

Ø  V. helyezett: Tóth Dávid 12. I.

n  szervezők, felkészítő tanárok: Dr. Vargáné Ésik Emese, Fazekasné Szabó Tünde

n  a vendéglátóipari kvíz eredményei a következők:

Ø  Sinka Ádám 14. I

Ø  2. Vizer Evelin 11. B

Ø  3. Csubák Evelin 11. B

Ø  Felkészítő tanár: Dajkáné Vincze Beáta.

-          Matematika háziverseny: 2019.03.26.

Ø  I. helyezett: 11. E csapata „Maffia osztag”, tagjai: Dancs József, Jóni Norbert, Sándor Tibor, felkészítő tanár: Virág Csaba

Ø  II. helyezett: 10. M osztály csapata „Csillámpónik”, tagjai: Dicső Panna, Leleszi Barbara, Östör Fatime, felkészítő tanár: Szarvadiné Marozsán Emese

Ø  II. helyezett: 11. I osztály csapata, „Megfejtők”, tagjai: Mohl László, Petrik Richárd, Resku Tibor, felkészítő tanár: Molnárné Valánszki Erzsébet

Ø  II. helyezett: 11. M osztály csapata „Magyar betyárok”, tagjai: Kátai Zsolt, Lövei Ádám, Rózsa Jenő, felkészítő tanár: Molnárné Valánszki Erzsébet

Ø  III. helyezett: 10. J osztály csapata „Bittner Team”, tagjai: Nagy Patrik, Orosi Levente, Sipos Marcell, felkészítő tanár: Bittner Gabriella

Ø  III. helyezett: 12. I osztály csapata „Bobsnvagne”, tagjai: Bedő Mirjam, Juhász Máté, Molnár János, felkészítő tanár: Vass Gábor.

-          Rákóczi Kupán részt vevő csapatok:

Ø  Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium

Ø  Dombrádi Móra Ferenc Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

Ø  Kisvárdai SZC Kandó Kálmán Közlekedési Szakközépiskola, Gimnázium és Dr. Béres József Kollégium

Ø  Lónyai Menyhért Szakközép- és Szakképző Iskola

Ø  Kisvárdai SZC II. Rákóczi Ferenc Szakgimnázium és Szakközépiskola

Ø  Várday Kata Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

Ø  Szent László Katolikus Középiskola, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda

Ø  Helyezések:

1.       Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium

2.       Kisvárdai SZC II. Rákóczi Ferenc Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

3.       Várday Kata Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium

4.       Szent László Katolikus Középiskola, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda

5.       Lónyay Menyhért Szakközép- és Szakképző Iskola

6.       Kisvárdai SZC Kandó Kálmán Közlekedési Szakközépiskola, Gimnázium és Dr. Béres József Kollégium

7.       Dombrádi Móra Ferenc Általános Iskola, Gimnázium és AMI

Ø  iskolánk csapatának tagjai: Kozma Máté, Dobrai Dénes 12. I, Liptai András 11. A, Révész Dávid 12. J, Barta Ádám, Orosi Levente 10. J, Severnyov Róbert 11. I, Ötvös Szabolcs 10. I, Wang Andor, Balla Dániel 10. M

-          Informatika háziverseny 10 csapat részvételével zajlott, résztvevők: Simon Szabolcs, Molnár Martin, Jerkus Dénes, Kovács Gábor, Mátyus Tamás, Tóth István Márk, Balla Dániel, Bodnár Szabolcs, Nagy Dániel, Szilvási Bence, Lukovics Gergő, Radics Gábor, Ragán Dávid, László Viktor, Petró Béla, Nagy Máté, Váczi Ferenc, Szakács Márk, Orosz Dániel, Vasas Dániel. A legjobb három helyezett:

1.       Simon Szabolcs – Molnár Martin

2.       Jerkus Dénes – Kovács Gábor

3.       Mátyus Tamás – Tóth István Márk.

 

Visitor live tracking counter, stats and anti-spam
Joomla 2.5 Templates designed by Website Hosting