Professional and reliable web hosting reviews and hosting guide. InMotion Reviews and testimonials customer ratings.

Rákóczi napok

Nyomtatás
IWIWGoogle bookmarkFacebookTwitter
Közzétéve: 2018. április 04
Írta: rfkv.hu

Hagyományainkhoz híven 2018.03.06-28. között megrendezésre került a Rákóczi napok programsorozat. Versenyeredmények és képek:

A Rákóczi napi versenyek eredményeiről

 

A matematika háziversenyen az alábbi eredmények születtek a szakgimnáziumi osztályok között:

-I. 9.I Ádám és angyalai csapata

-I. 12.I Gumicukrok csapata

-II. 10.M Balett csapata

-II. 11.J Dücskő brácseszek csapata

-II. 12.K Pitagorasz csapata

-III. 9.M Csillámpónik csapata

-III. 12.I Kémek csapata

-III. 9.J Káposzta csapata

-III. 13.K Hamupipőkék csapata

-III. 13.K Legjobbjai: németesek csapata

A szakközépiskolai  osztályok között:

-I. 10.F Mérnök csapata

II. 11.A Vad motorosok csapata

III. 11.C Felső ágyas mosogatófenék csapata 

Szakácsversenyen elért eredmények:

-I. A Kisvárdai SZC II. Rákóczi Ferenc  Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája tanulói:

Orgován Dániel és Korbács Bence

-II. A Kisvárdai SZC Ady Endre Középiskolája és Kollégiuma tanulói:

Lingura Szebasztián és Tuba Kristóf

-III. A Kisvárdai SZC Móricz Zsigmond Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája tanulói:

Pangus Csaba és Sebi Alexandra

Informatika e-sport bajnokság eredményei:

-I. Nagy Dávid-Harsányi András

-II. Tóth István Márk-Tóth Ádám

-III. Simon Szabolcs-Molnár Martin

-IV. Nagy Dániel-Szilvási Bence

-V. Tóth Adrián-Deskó Dávid

-VI. Takács Bence-Zubály Gergő, minden tanuló a Kisvárdai SZC II. Rákóczi Ferenc Szakgimnáziuma és Szakközépiskola tanulója

Pincér verseny eredménye:

-I. Kisvárdai SZC Ady Endre Középiskolája és Kollégiuma tanulói:

Köllői Rita és Ötvös Diána

-II. Kisvárdai SZC II. Rákóczi Ferenc  Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája tanulói:

Mester Ákos és Jámbrik Krisztina

-III. Kisvárdai SZC II. Rákóczi Ferenc  Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája tanulói:

Balogh Heléna és Mátyók Patrik

-IV. Kisvárdai SZC Móricz Zsigmond Szakgimnáziuma  tanulói:

Balogh Julianna Valentina és Ignácz Stella

A zsűri elnöke: dr. Kovács Mihályné

Eladó verseny eredménye:

-I. A Kisvárdai SZC Móricz Zsigmond Szakgimnáziuma

-I. Kisvárdai SZC II. Rákóczi Ferenc  Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

-II. Kisvárdai SZC II. Rákóczi Ferenc  Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

-III. A Nyíregyházi SZC Bencs László Szakközépiskolája

Hegesztő verseny eredménye:

-I. Nyeste Dávid

-II. Daku Márk Sándor

-III. Ardon Szilveszter

Mindhárom tanuló a Kisvárdai SZC II. Rákóczi Ferenc  Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája tanulója.

A zsűri elnöke: Szabó János

Rajz verseny eredménye:

-I. Volom Lili

-II. Farkas Patrik

-III. Góré Nikoletta

Különdíj: Orosz Barbara

Minden tanuló a Kisvárdai SZC II. Rákóczi Ferenc  Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája tanulója.

 A Makay László történelmi emlékverseny eredménye:

-I. A Kisvárdai SZC Móricz Zsigmond Szakgimnáziuma:

Bakk Szilveszter, Burbucs Erika, Komár Péter, Orbán István

-II. A Kisvárdai SZC II. Rákóczi Ferenc Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája:

Körmöndi Anasztázia, Piklik Enikő, Kovács László, Serdült Tamás

-III. Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda:

Barkaszi Dániel, Harakály Lilla, Nagy Kamilla, Ragány Fanni

-IV. A Kisvárdai SZC Kandó Kálmán Közlekedési Szakgimnáziuma és dr. Béres József Kollégiuma

Kiss Marianna, Kiss Olívia, Szabó Annamária, Illés Gábor

-V. Várday Kata Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium:

Milinki Dóra, Kiss Viktória, Pongó Ibolya, Malomka Dániel

-VI. Bessenyei Görgy Gimnázium Kisvárda:

Potyók Erika, Szántó Míra, Ténai Krisztina, Zöld Bernadett

-VII. Lónyay Menyhért Baptista Szakgimnázium és Szakközépiskola

Baráth Máté, Kósa Máté, Nagy Ákos, Tar Dominika

 A Rákóczi kupa labdarúgó torna eredménye:

-I. A Bessenyei György Gimnázium

-II. A Kisvárdai SZC II. Rákóczi Ferenc Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

-III.  A Kisvárdai SZC Kandó Kálmán Közlekedési Szakgimnáziuma és dr. Béres József Kollégiuma

-IV. A Lónyay Menyhért Baptista Szakgimnázium és Szakközépiskola

-V. A Kisvárdai SZC Móricz Zsigmond Szakgimnáziuma

-VI. A Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda

-VII. A Dombrádi Móra Ferenc Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola

 

 

 

 

 

Visitor live tracking counter, stats and anti-spam
Joomla 2.5 Templates designed by Website Hosting